ISD
РусEngУкр 
Членство у міжнародних організаціях

Членство у міжнародних організаціях

ПІДПИСАНТ «ГЛОБАЛЬНОГО ДОГОВОРУ» ООН

Підтримка міжнародної ініціативи «Глобальний договір» передбачає соціальну відповідальність бізнесу в 4 основних сферах: права людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та протидія корупції.

Сайт організації «Глобальний Договір» в Україні →

ЧЛЕН ГЛОБАЛЬНОЇ БІЗНЕС-КОАЛІЦІЇ ПРОТИ ВІЛ/СНІДУ, ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА МАЛЯРІЇ

З 2008 року ІСД вступив до альянсу бізнес-компаній, які приймають активну участь в боротьбі з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією. В рамках даного проекту «ІСД» вже підтримав иніціативу розповсюдження інформаційних листівок про загрозу цих захворювань в трьох містах присутності в Україні: Алчевську, Краматорську, Дніпродзержинську.

Профіль Корпорації «ІСД» на сайті Глобальної Бізнес-Коаліції →

ПАРТНЕР МІЖНАРОДНОГО АГЕНТСТВА USAID У МІСТІ АЛЧЕВСЬКУ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОГРАМ*

З 2007 року в рамках узгоджень між «ІСД», міською владою Алчевська та міжнародним агентством USAID у місті впроваджуються програми покращення системи водопостачання, мережі освітлення, транспортної мережі, системи теплозабезпечення.

Сайт міжнародного агентства з розвитку «USAID» в Україні →

* В грудні 2008 року Корпорація «ІСД» була удостоєна найбільш престижної міжнародної нагороди за кращий проект року «Партнерство заради майбутнього Алчевська». Нагорода присуджується міжнародним агентством з розвитку USAID одному з 820 проектів по всьому світу. Отримати її — найвища оцінка успішності соціальної політики «ІСД» на прикладі Алчевська. Минулого року цієї почесної нагороди було удостоєно величезну компанію з виробництва безалкогольних напоїв «Coca-Cola», в позаминулому — корпорацію «Cisco», cвітового лідера в області мережевих технологій.

Корпорація має широкий багаторічний досвід впровадження успішної політики корпоративної соціальної відповідальності, як в Україні, так і на своїх європейських підприємствах, та є готовою поділитися своїм досвідом з іншими компаніями, які вирішили приєднатися до організацій, що є перелікованими вище.

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009