ISD
РусEngУкр
Досягнення представників СК «ІСД», жовтень-листопад 2010 року

Сьогодні ми згадуємо успіхи представників СК «ІСД» на протязі двох останніх осінніх місяців. У жовтні та листопаді активно виступали представники ISD Cycling Team. Міжнародні успіхи на європейських чемпіонатах в активі представників СК «ІСД» з’явились у велотрекові та фехтуванні на колясках. Помітні досягнення у національних рейтингах були і в наших трековиків.

Листопад-2010

• Любов Шуліка завоювала в гонці Кейрин бронзову нагороду чемпіонату Європи у польському Пружковому.
  • LAMPRE-ISD увійшла до числа 18 команд Про-Туру-2011.
  • Алла Горліна у складі збірної України завоювала бронзову нагороду у шпазі на чемпіонаті світу з фехтуванняна візках.
  • Наталя Кромпець та Олексій Білих очолили жіночий та чоловічий підсумкові національні рейтинги в МТБ серед жінок та чоловіків, відповідно.
  • Донецька область стала третьою за результатами трекового сезону (5771 очко), пропустивши вперед Крим (13913 очків)та Львівську область (6458 очків).
  • Серед п’ятьох кращих українських спортсменів-трековиків за результатами 2010 року є три гонщика ISD Track Team: Максим Поліщук (2-е місце), Віталій Попков (3-е) та Любов Шуліка (4-е).
  • Наталя Кромпець виграла гонку в Турції Alanya International MTB Cup. Перікліс Іліас серед чоловіків був третім.

Жовтень-2010

• Анна Соловей стала абсолютною чемпіонкою серед юніорок на Кубкові Націй з велоспорту у Франції в індивідуальній гонці на час.
  • Періклис Іліас виграв гонку з маунтенбайкув Турції Alacati MTB Cup — Alacati|Izmir Class2-XCC. Сергій Рисенко — другий, Олександр Геращенко — третій.
  • Світлана Чередниченко стала бронзовим призером серед жінок у командному чемпіонаті Польщі з шахмат.
  • У Маріуполі турнір «Мастерс» підвів підсумки всієї серії «Велика ракетка» у 2010 році.
  • Джованні Вісконті очолив остаточний рейтинг UCI Євротуру у 2010-му році. За два роки існування команда ISD-NERI увійшла до трійки кращих команд Європи.
  • Оновлено рейтинг UCI у маунтенбайку, і зміни в ньому виявилися приємними для єдиної в Україні професійної команди з цього виду велоспорту — ISD Cycling Team.
  • У сотні найсильніших гірських гонщиків світу опинилося п’ять представників ISD Cycling Team: Перікліс Іліас — 32-й, Сергій Рисенко — 38-й, Енріке Аванчіні — 60-й, Олександр Геращенко — 67-й та Дмитро Титаренко — 99-й.
  • Наталя Кромпець, Ірина Слободян, Наталя Когут та Анастасія Года виграли командну естафету у рамках чемпіонату України з велокросу, який пройшов у Кіровограді.
  • Дмитро Титаренко та Наталя Кромпець виграли гонки з велокросу серед еліти — чоловічої та жіночої. Ірина Слободян стала бронзовим призером. Тимур Русія — другий поміж юніорів. У командних змаганнях збірна Донецької області стала другою.