ISD
РусEngУкр 
Спортивний клуб «ІСД»

Спортивний клуб «ІСД»

www.sportclub-isd.com →

У рамках розвитку національного спорту Корпорація «ІСД» є багаторічним надійним спонсором спортивного клубу «ІСД», на базі якого активно розвиваються стендова та пульова стрільба, велоспорт, важка атлетика, плавання, шахи, фехтування на візках, мотоспорт. Також надається значна підтримка масовому та дитячому спорту.

Сьогодні СК «ІСД» є ведучим багатопрофільним спортивним клубом в Україні. В шеренгах нашого клубу знаходяться кращі діючі спортсмени України з семи видів спорту. Пріоритетну увагу ми приділяємо велосипедному спорту, важкій атлетиці, стендовій та пульовій стрільбі. Досить сказати, що бюджет спортклубу «ІСД» з цих видів перевищує бюджет українського міністерства спорту. Сьогодні серед членів нашого клубу є 6 олімпійських чемпіонів, 5 чемпіонів світу, володарі багатьох європейських кубків, у тому числі і серед юніорів.

Однак, робота клубу не обмежується підтримкою нинішніх та майбутніх чемпіонів. У сфері його діяльності — організація змагань національного та європейського рівня. Найбільші з них — етап Кубку Європи зі стендової стрільби та шосейна велогонка. Знаковою подією 2008 року стало створення першої професійної континентальної велокоманди «ISD», до складу якої увійшли імениті українські та італійські спортсмени. Команда вже захищає міжнародну честь українського велоспорту в велогонках вищої категорії складності та престижу, не поступаючись при цьому титулованим суперникам.

Окремим направленням роботи клубу є підтримка соціальних спортивних програм, які є орієнтованими на дітей, інвалідів та ветеранів спорту. Спортивний клуб проводить змагання з плавання серед дітей-інвалідів та підтримує унікальну серію дитячо-юнацьких тенісних турнірів.

В олімпійському циклі 2005-2008 років спортивний клуб «ІСД» розвивав шість олімпійських та паралімпійських видів спорту. У кожному з них представники клубу завоювали право на участь в Олімпійських Іграх 2008 року в Пекіні: 11 спортсменів клубу прийняли участь в Олімпіаді в Пекіні, ще двоє — в Паралімпіаді.

Олімпійський результат спортивного клубу «ІСД» — 6 медалей.

Медалістами стали:

  • Леся Калітовська — велоспорт на треку, бронза;
  • Юрій Сухоруков — стрільба пульова, срібло;
  • Ольга Коробка — важка атлетика, срібло.

На Паралімпіаді герой України плавець Віктор Смірнов поповнив скарбничку СК «ІСД» трьома бронзовими медалями.

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009