ISD
РусEngУкр 

Соціальна відповідальність

Будучи одним із піонерів бізнесу, «ІСД» проводить активну роботу в області корпоративної соціальної відповідальності. Щорічно корпорація виділяє десятки мільйонів гривен на благодійність, програми територіального розвитку, освіти, а також на підтримку розвитку медицини та спорту.

  

Підприємства «ІСД» ВАТ «АМК», ВАТ «ДМКД» та ВАТ «Алчевськкокс» до початку 2010 року пройдуть сертифікацію за міжнародними стандартами, що передбачають скорочення впливу на навколишнє середовище з метою мінімізації шкоди та ризику виникнення відповідальності підприємства. Особливої уваги Корпорація приділяє охороні праці, здоров’ю співробітників та промисловій безпеці.

Провідна роль «ІСД» у розвитку та укріпленні добробуту міст присутності на прикладі Алчевська була відмічена високою нагородою американського агентства «USAID» за кращий з 860 проектів у світі — «Партнерство заради майбутнього Алчевська».

«ІСД» також активно підтримує інші міжнародні ініціативи, серед яких «Глобальна бізнес-коаліція проти ВІЛ/СПІДу, туберкульозу та малярії».

Корпорація є лідером в області технічного переоснащення металургійних комбінатів. Кожен із металургійних активів «ІСД» впроваджує низку найамбітніших програм реконструкції та розширення виробничих потужностей у сучасній індустрії. Загальний об’єм інвестицій з 2005 до 2007 року складає 2.7 млрд. доларів США. У 2007 році «ІСД» досяг піку семирічного інвестиційного плану на своїх заводах, вклавши у модернізацію більше 1 млрд. доларів США.

 

Окремої уваги заслуговують спортивні проекти як національного, так і міжнародного масштабу під патронатом «ІСД». Це, перш за все, підтримка футбольного клубу «Металург» — однієї з найтитулованіших команд України, та спортивного клубу «ІСД». Честь СК «ІСД» захищають 40 провідних спортсменів — троє з них є призерами Олімпіади в Пекіні.

На сьогодні в СК «ІСД» представлено 7 видів спорту. Найрезонансніший проект клубу — створення професійної велокоманди ISD, яка захищає інтереси України на важливих велогонках світу.

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009