ISD
РусEngУкр 

Прес-релізи

2010 рiк

Корпорація «ІСД» виступила з меценатською підтримкою унікальної виставки ікон

27.10.2010 | Прес-релiзи

«ІСД» традиційно ініціює та підтримує культурно-історичні проекти та виставки. Поміж них виставка «Велич України: Святі образи 11–19 ст.», яка стала знаковою подією у культурному житті України та США.

«ІСД» виконує свої зобов’язання з виплати процентів за всіми існуючими кредитами.

04.10.2010 | Прес-релiзи

Наразі Корпорація «ІСД» веде активні переговори з пулом міжнародних, іноземних та українських банків з реструктуризації кредитного портфелю. Одним з основних принципів даного процесу є тимчасовий мораторій на погашення фінансової заборгованості до повного узгодження всіх умов реструктуризації з кредиторами.

Спортивні результати спортсменів вищої спортивної майстерності культурно-спортивного клубу «Дзержинка» ВАТ «Дніпровський меткомбінат»за вересень 2010 р.

01.10.2010 | Прес-релiзи

Спортсменів «Дніпровського металургійного комбіната ім. Ф.Е.Дзержинского» знає не тільки галузь, не тільки країна — імена кращих відомі в Європі та у світі.

Пояснення стосовно погашення єврооблігацій Корпорацією «ІСД»

30.09.2010 | Прес-релiзи

Зважаючи на повідомлення засобів масової інформації про те, що 23 вересня 2010 року Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» не погасила єврооблігації, Корпорація вважає за необхідне зробити наступну заяву.

Пояснення стосовно заборгованості підприємств Корпорації «ІСД» перед підприємствами групи Evraz

27.08.2010 | Прес-релiзи

Враховуючи поширення у деяких ЗМІ, з посиланням на газету «Дєло», неточної інформації стосовно наявності заборгованості ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського» перед підприємствами, які входять до групи компаній Evraz, та судових процесів, пов’язаних із цією заборгованістю, Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» вважає за необхідне зробити наступну заяву.

Пояснення стосовно заборгованості підприємств Корпорації «ІСД» перед підприємствами групи «Метінвест»

27.07.2010 | Прес-релiзи

Враховуючи поширення у деяких ЗМІ інформації стосовно порушення Департаментом державної виконавчої служби Міністерства юстиції України виконавчого провадження стосовно виконання рішень господарських судів України про стягнення з ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» та ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського» заборгованості перед підприємствами, які входять в групу компаній «Метінвест», а також абсолютно безпідставні та безвідповідальні інтерпретації цього факту деякими ЗМІ, Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» вважає за необхідне зробити наступну заяву.

Пожежна бригада ДМКД приймала участь у рятівництві десятків життів у Дніпродзержинську

25.06.2010 | Прес-релiзи

Корпорація «ІСД» прийняла рішення відзначити преміями рятувальників пожежної бригади «Дніпровського металургійного комбінату ім. Ф.Е. Дзержинського» у складі 7 людей за надзвичайну відвагу, мужність та миттєву готовність прийти на допомогу.

З Днем Конституцiї України!

25.06.2010 | Прес-релiзи

Щиро вiтаємо Вас iз визначним державним сятом — Днем Конституцiї України!

Пам’ятаємо, пишаємося і шануємо!

07.05.2010 | Прес-релiзи

Від всього серця вітаємо вас з Великим святом 9 Травня — 65-річчям з Дня Перемоги!

Всі українські заводи «ІСД» пройшли сертифікацію згідно міжнародних стандартів

30.04.2010 | Прес-релiзи

За результатами першого кварталу 2010 року всі українські підприємства «ІСД» — «Алчевськкокс», «Дніпровський комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського» та «Алчевський металургійний комбінат» повністю пройшли сертифікацію за двома міжнародними стандартами: ISO 14000 (екологічний менеджмент) та OHSAS 18000 (система менеджменту охорони праці та промислової безпеки).

 
ранiше

Архiв

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009