ISD
РусEngУкр 

Прес-релізи

Офіційна заява Корпорації «ІСД»

28.02.2017 | Прес-релiзи

Корпорація «Індустріальна Спілка Донбасу» продовжує інформувати органи державної влади, громадськість України і своїх міжнародних кредиторів щодо катастрофічних наслідків повної блокади вантажних залізничних перевезень у Донецькій і Луганській областях для економіки регіону і держави в цілому.

Офіційна заява Корпорації «ІСД»

22.02.2017 | Прес-релiзи

Корпорація «Індустріальна спілка Донбасу» у поточній ситуації вважає за необхідне публічно інформувати органи влади, громадян України і своїх міжнародних кредиторів щодо катастрофічних наслідків повної блокади вантажних залізничних перевезень в Донецькій і Луганській областях для економіки регіону і держави в цілому.

Заява Корпорації «ІСД»

16.02.2017 | Прес-релiзи

Корпорація «Індустріальна спілка Донбасу» протягом вже майже трьох років щодня відчуває надзвичайні складності ведення виробничої діяльності в суспільно-політичних обставинах, які склалися. На жаль, у лютому 2017 року ситуація загострилася до межі і наші промислові підприємства, які є по суті містоутворюючими, в Алчевську просто зупинилися.

Прес-реліз

04.05.2016 | Прес-релiзи

Корпорація «Індустріальна спілка Донбасу», яка є мажоритарним акціонером ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» повідомляє, що інформація, розповсюджена 3 травня 2016 року різними ЗМІ (з посиланням на інформацію ГУР Міністерства оборони України), про «демонтаж та вивіз» обладання ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», не є точною та достовірною.

Офіційне спростування

24.02.2016 | Прес-релiзи

Народний депутат Купрій В.Н. на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» безвідповідально розповсюдив інформацію про причетність Корпорації «ІСД» до фінансування тероризму. Цією заявою народний депутат продемонстрував низький рівень обізнаності в питаннях правового статусу та функціонування металургійних підприємств Корпорації «ІСД».

Заява корпорації «ІСД»

12.02.2016 | Прес-релiзи

Корпорація «ІСД», реагуючи на популізм деяких представників політичних сил, що дестабілізує роботу промислових підприємств, вважає за необхідне заявити нижчевказане.

У зв'язку з численними публікаціями у засобах масової інформації про призначення С.А. Тарути Головою Донецької обласної адміністрації

03.03.2014 | Прес-релiзи

У зв'язку з численними публікаціями у засобах масової інформації України та Росії про призначення С.А. Тарути Головою Донецької обласної адміністрації і наявністю в даних публікаціях інформації про виконання ним обов'язків Голови Ради директорів Корпорації «Індустріальний Союз Донбасу» повідомляємо наступне.

Президент України Віктор Янукович відкрив перший енергоблок газотурбінної електростанції на заводі «ІСД» у Алчевську.

21.06.2013 | Прес-релiзи

У четвер, 20 липня, в Алчевську (Луганська область) Президент України Віктор Янукович прийняв участь в урочистій церемонії введення в експлуатацію першого енергоблоку газотурбінної електростанції комбінованого циклу на ПАТ «Алчевського металургійного комбінату».

 
ранiше

Архiв

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009