ISD
РусEngУкр 

Заява корпорації «ІСД»

12.02.2016

Корпорація «ІСД», реагуючи на популізм деяких представників політичних сил, що дестабілізує роботу промислових підприємств, вважає за необхідне заявити нижчевказане.

Корпорація «ІСД» на початку 2000-х років стала мажоритарним акціонером двох застарілих, немодернізованих металургійних підприємств — ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» та ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат». За останні 10-12 років в модернізацію виробництва зазначених підприємств було реально інвестовано більш ніж 4 мільярди доларів США власних коштів і кредитних ресурсів, залучених в міжнародних фінансових організаціях та банках.

Корпорація «ІСД» стала флагманом в інвестиційній та інноваційній діяльності в металургії. Інвестиційні програми «ІСД» не мали аналогів в практиці металургійної промисловості не тільки в Україні, але також в країнах  СНД та Європі. У період, коли в Європі припиняли роботу металургійні підприємства, «ІСД» продовжувалаздійснювати масштабні інвестиції і вибудовувала економічно ефективну інтеграційну модель виробництва з європейськими підприємствами.

Саме Корпорація «ІСД» є реальним прикладом ефективної інтеграції економіки України та ЄС. Внесок «ІСД» та її кредиторів в національну економіку України складно переоцінити. Десятки тисяч робочих місць, десятки мільйонів тонн сталі та інших продуктів, мільярди доларів інвестицій, мільярди гривень податків і обов'язкових платежів, мільярди доларів валютної виручки. Це результат, за який не соромно.

На даний момент «ІСД», так само як інші металургійні підприємства України, дійсно відчуває дефіцит оборотних коштів. Це пов'язано як з несприятливою кон'юнктурою ринку, так і з заборгованістю державного бюджету з відшкодування ПДВ, яка за станом на 1 лютого 2016 року склала суму близько 1 мільярда гривень. Крім того, при індексі інфляції в Україні за 2015 рік у розмірі 143,3%  та середньорічній  заборгованості бюджету перед «ІСД» у розмірі 1,6 мільярда гривень, тільки інфляційні втрати підприємств Корпорації «ІСД» за 2015 рік, пов'язані з несвоєчасним відшкодуванням ПДВ, склали близько 646 мільйонів гривень. Все це в сукупності — саме ті кошти, які в сприятливих умовах, могли б бути використані на підвищення заробітних плат персоналу і додаткові інвестиції.

Ми закликаємо всіх народних депутатів і, перш за все, депутатів від Радикальної партії більше заглиблюватися в причини кризових явищ в промисловості України та відповідально ставитися до своїх основних функціональних обов'язків та законодавчої діяльності. Країна вимагає абсолютно нових законодавчих і практичних умов для підприємництва, залучення капіталу та здійснення інвестицій. А заклики до порушення права власності в форматі «відібрати й поділити» лише знищують перспективи України на відродження економіки та промисловості.

 
У зв'язку з численними публікаціями у засобах масової інформації про призначення С.А. Тарути Головою Донецької обласної адміністрації
Офіційне спростування

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009