ISD
РусEngУкр 

Спростування

11.01.2012

У звязку з повідомленням, розповсюдженим 11 січня 2012 року деякими засобами масової інформації з посиланням на заяву Генерального директора Асоціації «Металургпром» пана Василя Харахулаха про те, що Корпорація «ІСД» та Evraz Group спільно володіють металургійними підприємствами в Україні, Корпорація «ІСД» заявляє про наступне.

Між Корпорацією «ІСД» та Evraz Group на теперішній момент не існує ніяких відносин стосовно спільного володіння чи управління будь-якими підприємствами в Україні, у тому числі ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» та ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е.Дзержинського».

Корпорація «ІСД» та Evraz Group на протязі вже багатьох років успішно співробітничають між собою у рамках звичайної комерційної діяльності, пов’язаної з купівлею-продажем сировини, необхідної при виробництві металу, а також торгівлі металопродукцією. Корпорація «ІСД» та Evraz Group не пов’язані поміж собою будь-якими відносинами або зобов’язаннями стосовно спільного володіння або управління будь-якими металургійними підприємствами, залишаючись абсолютно незалежними суб’єктами металургійного ринку.

Розповсюдження вищезгаданої інформації про спільне володіння акціями металургійних комбінатів в Україні очевидно є прикрою помилкою або навмисною інформаційною провокацією. 

 
Оптимізація штатної кількості «ДМКД»
Підсумки роботи «Фонду Розвитку міста Алчевська» у 1 півріччі 2012 року

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009