ISD
РусEngУкр 

Оптимізація штатної кількості «ДМКД»

30.11.2011

У зв’язку з появою у пресі інформації про скорочення персоналу на «Дніпровському металургійному комбінаті ім. Ф.Е. Дзержинського» у зв’язку з наказом №1090 від 24.11.2011 «Про затвердження ліміту кількості персоналу структурних підрозділів», Корпорація «ІСД» вважає за необхідне зробити наступну заяву.

На даний момент на «Дніпровському металургійному комбінаті ім. Ф.Е. Дзержинського» проводиться оптимізація штатної кількості та узгодження її з фактичними показниками. Головною метою даної ініціативи є підвищення операційної ефективності підприємства. Даний наказ №1090 ініціює отримання інформації щодо можливостей реорганізації структурних підрозділів з метою об’єднання, ліквідації, виводу зі структури підприємства, але аж ніяк не є наказом про скорочення персоналу.

Оптимізація кількості та виведення зі структури допоміжних функцій є загальноприйнятою світовою практикою у металургійній промисловості. Це дозволяє підприємству займатися безпосередньо профільною діяльністю, а допоміжні функції надаються стороннім або дочірнім обслуговуючим компаніям.

Оптимізаційний процес на «ДМКД» включатиме скорочення ряду керівничих  вакансій і працівників пенсійного віку, яким будуть виплачені усі обумовлені колективним договором суми. При цьому кількість скорочених вакансій не відповідає 1600, заявленим кількома ЗМІ, і складе цифру як мінімум в два рази меншу. Оптимізація проходитиме впродовж року з урахуванням пропозицій, внесених директорами напрямів, головними фахівцями, керівникам структурних підрозділів.

Приведення штатної чисельності «ДМКД» до оптимальної кількості робитиметься строго відповідно до КЗПП з дотриманням усіх норм і термінів. У разі ухвалення рішення про скасування штатної одиниці працівник матиме можливість і час для переходу до іншого структурного підрозділу або дочірньої компанії, або зможе пройти додаткове навчання для переходу в новий цех.

Як підприємство, що формує місто, «ДМКД» щорічно надає значну соціальну підтримку Дніпродзержинську. З кожним роком сума соціальних інвестицій перевищує минулорічний показник, а діапазон галузей підтримки планомірно розширюється. Так, у 2011 році було надано близька 70 мільйонів гривень на впровадження соціальних програм у галузі спорту, охорони здоров’я, культури, освіти, допомоги дітям-сиротам. У 2012 році соціальні ініціативи підприємства на користь міста складатимуть більш ніж 100 мільйонів гривень. «ДМКД» цінує свою репутацію соціально-орієнтованого підприємства, яке працює на користь міста та його мешканців, та завжди максимально враховує інтереси своїх співробітників.

 
«ІСД»: Розвиток місцевих громад. Фонд розвитку міста Алчевська
Спростування

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009