ISD
РусEngУкр 

«ІСД» спрямовує 70 млн. грн. на розвиток Алчевська та Луганської області

23.09.2011

П’ятниця, 16 вересня. Алчевськ.

Корпорація «ІСД» підписала угоду про соціальне партнерство на 2011-2013 роки, в рамках якої на розвиток Алчевська буде виділено 65 млн. грн. та 5 млн. грн. буде спрямовано на будівництво опікового центру в Луганську.

Угоду підписано між Луганською облдержадміністрацією, Луганською обласною радою, Алчевською міськрадою, Корпорацією «Індустріальний Союз Донбасу» та ПАТ «Алчевський металургійний комбінат».

В ході реалізації угоди будуть продовжуватися реформи у галузі ПКГ, побутового, торгівельного та транспортного обслуговування. Сторони також мають намір реалізувати масштабні програми у сфері охорони здоров’я, оcвіти, культури та спорту.

У 2006 році Алчевськ став першим містом в Україні, яке підписало Угоду про соціально-економічне партнерство між міською радою та корпорацією «Індустріальний Союз Донбасу». Інструментом впровадження ініціатив тоді та зараз виступає неприбуткова організація «Фонд розвитку міста Алчевська». За 5 років роботи фонду були реалізовані програми з 8 основних направлень, включаючи проекти з інтерактивного навчання дітей-інвалідів, оздоровлення школярів у санаторіях Євпаторії на протязі року, реконструкцію притулку для дітей, створення територіального Центру соціальних послуг. Загальний об’єм інвестицій склав понад 50 млн. грн.

«Для Алчевська сьогоднішня угода є дуже важливою, оскільки тут саме місто виросло з заводу та повністю залежить від нього у всіх життєво-важливих направленнях. Облдержадміністрація та обласна рада беруть на себе зобов’язання у рамках своїх повноважень допомогати розвитку бізнесу підприємств-підписантів на території Луганської області», — підчеркнув Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк.

Коментуючи підписання угоди, фінансовий директор Корпорації «ІСД» Євген Потапов відзначив: «ПАТ «АМК», безумовно, кращий металургійний комбінат в Україні. Результати, які демонструє це підприємство, говорять про те, що в нас не тільки найтехнологічніше обладнання, але й найпрофесійніші кадри. А люди більшу частину часу проводять все ж не на виробництві, а в сім’ї, в місті, це означає, що ми повинні турбуватися про їх комфорт, що й передбачає підписану Угоду».

Найближчим часом у рамках угоди будуть реалізовані ініціативи в сфері охорони здоров’я (придбання 3-х автомобілей «Газель» з комплектом медицинського устаткування, проведення ремонту боксованого блоку інфекційного відділення міської лікарні, ремонт даху та фасадів об’єктів охорони здоров’я); освіти (оснащення навчальних кабінетів сучасними навчальними посібниками, оснащення  дошкільних закладів технологічним устаткуванням, приладами обліку, ремонт фасадів та дахів навчальних закладів). У сфері ПКГ планується завершити унікальний проект «розумний дім» в рамках реформи міського теплозабезпечення, який передбачає термомодернізацію житлового будинку.

 
«ІСД» заявляє про відсутність підстав для визнання неплатоспроможності ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського»
«ІСД»: Розвиток місцевих громад. Фонд розвитку міста Алчевська

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009