ISD
РусEngУкр 

Корпорацiя «ІСД» категорично спростовує iнформацiю про розбiжностi мiж акцiонерами та продаж основних виробничих активiв, опублiковану низкою ЗМI з посиланням на iнформацiйне агентство «Інтерфакс-Україна»

09.06.2011

Корпорація «ІСД» вважає за необхідне заявити про те, що останнім часом з боку інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» почастішали інформаційні провокації і випадки спекуляції абсурдною і вигаданою інформацією, з посиланнями на деякі «анонімні джерела», щодо можливого продажу виробничих активів, конфлікту між акціонерами, а також процесу реструктуризації фінансового боргу.

У зв'язку з цим, Корпорація «ІСД» вважає за необхідне заявити наступне.

Інформація про ведення будь-яких переговорів з компанією «Метінвест» щодо продажу своїх основних виробничих активів абсолютно не відповідає дійсності. «Метінвест» є стратегічним партнером «ІСД» у сфері забезпечення постачання залізорудної сировини, і Корпорація «ІСД» впевнена у подальшій співпраці на взаємовигідних умовах.

Інформація про конфлікт між акціонерами абсолютно не відповідає дійсності. Акціонери Корпорації «ІСД» успішно взаємодіють як з самої Корпорацією «ІСД», так і з її кредиторами, що дозволило Корпорації «ІСД» успішно подолати непростий період 2008-2010 років, стабілізувати виробничу діяльність, взаємини з постачальниками сировини і успішно вести переговори з пулом міжнародних банків про фінансову реструктуризацію боргу.

Корпорація «ІСД» продовжує активно вести переговори з міжнародними банками про реструктуризацію заборгованості. Переговори знаходяться на завершальній стадії. Корпорація «ІСД» протягом всього періоду переговорів дотримується домовленостей, досягнутих  з абсолютною більшістю кредиторів про мораторій на виплату основного боргу і про обслуговування боргу в частині виплати відсотків за користування фінансовими ресурсами.

Банк UBS (Швейцарія) не був і не є агентом Корпорації «ІСД» в процесі реструктуризації і не приймає ніякої участі в переговорах.

Корпорація «ІСД» закликає усі інформаційні агентства і засоби масової інформації відповідально і професійно відноситися передусім до своєї репутації і не допускати надалі подібної некомпетентності і безвідповідальності при публікації інформації з посиланням на «анонімні джерела».

 
«ІСД» 5-й рік поспіль підтримує велозмагання «Гран-прі Донецька»
«ІСД» заявляє про відсутність підстав для визнання неплатоспроможності ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського»

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009