ISD
РусEngУкр 

«ІСД» ініціює розслідування за фактом вимагання

18.04.2011

У зв’язку з появою у засобах масової інформації звернення співробітника правового управління ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е.Дзержинського» стосовно наявності погроз з боку керівництва комбінату і Корпорації «ІСД», вважаємо за необхідне заявити, що дії даного співробітника є однією із складових процесу спроби вимагання у комбінату і Корпорації «ІСД» коштів групою осіб, що діють організовано, спільно з низкою посадових осіб.

Сьогодні ми не готові коментувати, що змусило нашого колишнього співробітника зробити подібну заяву, але ми ініціюємо ретельне внутрішнє розслідування та звернення до правоохоронних органів з метою надання протидії зловмисникам, котрі використовують найбільш цинічні засоби тиснення на керівництво комбінату і Корпорації «ІСД».

Ми сподіваємося, що найближчим часом будуть розпочаті кримінальні справи проти вимагачів, а також проти тих, хто добровільно їх підтримує у реалізації злочинної змови. Однак ми не виключаємо, що заява колишнього співробітника може бути вмотивована тиском з боку вимагачів. Керівництво «ДМКД» та Корпорації «ІСД» вживає заходів, передбачених законодавством України, з метою захисту своїх інтересів. На даний момент відкликані повноваження цього співробітника представляти інтереси «ДМКД» у суді. Ми проінформуємо громадськість стосовно результатів розслідування у найближчі дні.

 
Успішний старт МБЛЗ №3 на ДМКД
«ІСД» 5-й рік поспіль підтримує велозмагання «Гран-прі Донецька»

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009