ISD
РусEngУкр 

«ІСД» виконує свої зобов’язання з виплати процентів за всіми існуючими кредитами.

04.10.2010

Наразі Корпорація «ІСД» веде активні переговори з пулом міжнародних, іноземних та українських банків з реструктуризації кредитного портфелю. Одним з основних принципів даного процесу є тимчасовий мораторій на погашення фінансової заборгованості до повного узгодження всіх умов реструктуризації з кредиторами. Кредитори, у свою чергу, зобовязуються не ініціювати дії з примусового стягнення заборгованості.    

Ці принципи стосуються всіх без виключення кредиторів Корпорації «ІСД», включаючи спеціалізовану проектну компанію, створену для залучення фінансування від банків у вигляді так званих сертифікатів участі у позиці (LPN) у розмірі 150 млн. долл., яка є частиною кредитного портфелю під реструктуризацією. Про цей кредит недавно зявились численні повідомлення в пресі, у звязку з закінченням 23 вересня терміну пред’явлення до погашення сертифікатів участі у позиці.

Корпорація ІСД продовжує дотримуватись мораторію та поважає принцип рівноправності всіх кредиторів Групи «ІСД». Також, важливо підкреслити, що до вступу в процес реструктуризації та вступу в дію мораторію, Корпорація виконувала всі свої зобовязання з оплати сертифікатів участі у позиці. Таким  чином, сума заборгованості з цього кредиту на сьогоднішній момент більш ніж в три рази менша, у порівнянні з заявленими у низці СМІ 150 млн. доларів.   

Відомо, що Корпорація «ІСД» є не єдиною компанією, яка відчула на собі наслідки світової фінансової кризи. Також  потерпіла від останніх 2-х років нестабільності на світових ринках та використала реструктуризацію, як найдієвіший інструмент для виходу з складної фінансово-економічної ситуації, також низка інших українських і російських компаній, поміж яких «Нафтогаз України», «Інтерпайп», «Сєвєрсталь», «Металоінвест», «РУСАЛ» та «Євраз». 

 
Спортивні результати спортсменів вищої спортивної майстерності культурно-спортивного клубу «Дзержинка» ВАТ «Дніпровський меткомбінат»за вересень 2010 р.
Корпорація «ІСД» виступила з меценатською підтримкою унікальної виставки ікон

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009