ISD
РусEngУкр 

Пояснення стосовно погашення єврооблігацій Корпорацією «ІСД»

30.09.2010

Зважаючи на повідомлення засобів масової інформації про те, що 23 вересня 2010 року Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» не погасила єврооблігації, Корпорація вважає за необхідне зробити наступну заяву.

Корпорація «ІСД» підтверджує факт того, що 23 вересня 2010 року не було проведене погашення єврооблігацій, які були випущені спеціальною проектною компанією з метою фінансування діяльності металургійних підприємств, що належать «ІСД». Проте вищезгадане формальне порушення умов проспекту емісії єврооблігацій було досить очікуваним, про що були проінформовані міжнародні банки, які фінансували діяльність Корпорації, у тому числі й банки, які є власниками єврооблігацій.   

Як вже повідомлялось раніше, поряд з іншими промисловими компаніями, котрі відчули на собі негативний вплив світової фінансової та економічної кризи, Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» активно проводить переговори з пулом міжнародних банків про реструктуризацію кредитного портфелю. Переговори знаходяться на заключній стадії. Однією із загальноприйнятих умов ведення переговорів про реструктуризацію кредитного портфелю у міжнародній фінансовій, юридичній та діловій практиці є тимчасове припинення виплат заборгованості цілковито всім фінансовим кредиторам до остаточного узгодження умов реструктуризації з усіма кредиторами. 

Корпорація «Індустриальний Союз Донбасу» сумлінно відноситься до своїх фінансових зобовязань, цінує співробітництво з міжнародними банками та інвесторами, і впевнена у взаємовигідному співробітництві в майбутньому.

З повагою,
Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу»

 

 
Пояснення стосовно заборгованості підприємств Корпорації «ІСД» перед підприємствами групи Evraz
Спортивні результати спортсменів вищої спортивної майстерності культурно-спортивного клубу «Дзержинка» ВАТ «Дніпровський меткомбінат»за вересень 2010 р.

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009