ISD
РусEngУкр 

Пояснення стосовно заборгованості підприємств Корпорації «ІСД» перед підприємствами групи «Метінвест»

27.07.2010

Враховуючи поширення у деяких ЗМІ інформації стосовно порушення Департаментом державної виконавчої служби Міністерства юстиції України виконавчого провадження стосовно виконання рішень господарських судів України про стягнення з ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» та ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського» заборгованості перед підприємствами, які входять в групу компаній «Метінвест», а також абсолютно безпідставні та безвідповідальні інтерпретації цього факту деякими ЗМІ, Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» вважає за необхідне зробити наступну заяву.

Протягом 2008 – 2009 років, в умовах безпрецедентної глобальної фінансової та економічної кризи, яка мала чи не найбільший негативний вплив на діяльність саме металургійних підприємств України, у ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» та ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського» дійсно виникла заборгованість перед компаніями, які входять в групу «Метінвест» за здійснені поставки залізорудної сировини.

Водночас, Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» з усією відповідальністю заявляє, що, станом на 27 липня 2010 року, суми заборгованості підприємств групи «ІСД» перед підприємствами групи «Метінвест», якими безвідповідально та маніпулятивно оперують деякі ЗМІ у своїх останніх публікаціях, не відповідають дійсності. ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» та ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського» успішно здійснюють погашення заборгованості перед своїми партнерами, в тому числі постачальниками залізорудної сировини.

Крім того, Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» успішно веде переговори з міжнародними банками та фінансовими інституціями, які є кредиторами Корпорації, ВАТ «Алчевський металургійний комбінат», ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського» та інших підприємств, які входять в групу «ІСД», стосовно реструктуризації фінансового боргу, що є абсолютно звичайним явищем майже для кожної промислової компанії в цей непростий період.

Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» з впевненістю дивиться у майбутнє та сподівається на подальшу успішну співпрацю із постачальниками сировини, українськими та міжнародними банками і фінансовими інституціями.

З повагою,
Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу»

 
Пожежна бригада ДМКД приймала участь у рятівництві десятків життів у Дніпродзержинську
Пояснення стосовно заборгованості підприємств Корпорації «ІСД» перед підприємствами групи Evraz

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009