ISD
РусEngУкр 

Пожежна бригада ДМКД приймала участь у рятівництві десятків життів у Дніпродзержинську

25.06.2010

Корпорація «ІСД» прийняла рішення відзначити преміями рятувальників пожежної бригади «Дніпровського металургійного комбінату ім. Ф.Е. Дзержинського» у складі 7 людей за надзвичайну відвагу, мужність та миттєву готовність прийти на допомогу.

24 червня в 3.35, у Дніпродзержинську, у другому під’їзді жилого будинку №4 по вул. Сирцова відбувся вибух та миттєве займання всього під’їзду. За попередньою версією вибух відбувся через хімічні експерименти мешканця квартири №18, кандидата хімічних наук Олександра Панасенко. Сам хімік помер у лікарні. У результаті вибуху 7 людей госпіталізовано, чотирьом надано допомогу на місці. Одна людина загинула від угарного газу. 25 мешканців будинку були евакуйовані. Пожежу було локалізовано в 4:25.

Одними з перших на місце події приїхали рятувальники пожежної частини ГПЧ-35, розташованої на території «ДМКД».

Як повідомив керівник ГПЧ-35 Юрій Кучер, його підлеглі працювали спільно з представниками інших пожежних частин і займалися локалізацією вогню, а спецавтомобіль «ЗіЛ», який знаходився у розпорядженні бригади ДМКД, забезпечував постачання води для пожежників. Окрім того, пожежники ГПЧ-35 прийняли активну участь у евакуації людей з охопленого вогнищем будинку. Як відмітив  Кучер, і техніка, і особовий склад бойового розрахунку спрацювали на «відмінно» і отримали високу оцінку заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадія Темника. При цьому Кучер підкреслив, що впродовж багатьох років завдяки допомозі «ДМКД» ГПЧ-35 постійно тримає все необхідне для ліквідації надзвичайних випадків самого високого ступеню складності.

Також зусиллями «ДМКД» продовжується надання допомоги у відбудовчих роботах на території будинку. Для виконання даних робіт за розпорядженням Генерального директора ВАТ «Дніпровський меткомбінат» Іллі Буга за вказаною адресою направлено вишку, обладнану люлькою для піднімання робітників. Зараз спецмашина задіяна для виконання конкретної цілі — зрізання дерев. ВАТ «Дніпровський меткомбінат», відданий своїм багаторічним традиціям, вкотре не залишився в стороні від людської біди.

 
З Днем Конституцiї України!
Пояснення стосовно заборгованості підприємств Корпорації «ІСД» перед підприємствами групи «Метінвест»

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009