ISD
РусEngУкр 

«Сьогодні Siemens вже не той, яким він був учора»

22.10.2009

Витримки з інтерв’ю з президентом Siemens AG Петером Лешером.

— Чи реалізував Siemens в Україні якісь конкретні «зелені» проекти?

— Україна — один із провідних світових виробників сталі незалежно від кризи. Країна має дуже виграшне положення в плані доступу до сировини та кваліфікованої робочої сили. Однак, рівень ефективності виробництва та охорони навколишнього середовища залишає бажати кращого, оскільки багато заводів було збудовано понад 100 років тому назад.

Siemens — єдиний постачальник технологічних рішень за цілим ланцюгом створення цінностей у виробництві чавуну та сталі, це найбільший у світі постачальник рішень з автоматизації для металургії. Таким чином, український ринок є цікавим для Siemens, і наші рішення можуть сприяти покращенню позиції України на світовому ринку. Щоб бути ближчим до потенційних замовників, Siemens свого часу відкрив регіональне бюро у Донецьку. Ми зі стриманим оптимізмом відносимося до сьогоденної кризи у металургії і не збираємося згортати свій бізнес у цьому промисловому регіоні.

Що стосується «зелених» проектів, то наразі ми будуємо ультрасучасну та високоефективну доменну піч на металургійному комбінаті у Єнакієво, а також приймаємо участь у реалізації одного з наймасштабніших проектів з модернізації Алчевського меткомбінату. Це підприємство було практично збудоване знову і на сьогодні воно вважається одним із найсучасніших металургійних комбінатів України у плані ефективності виробництва, якості сталі, що випускається та зниження викидів СО².

Повний текст інтерв’ю

Автор: Ірина Чернявська
Джерело: «Інвестгазета»

 
Алчевський меткомбінат намагається досягти енергонезалежності
На підприємствах Мінпромполітики впроваджується низка енергоефективних заходів

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009