ISD
РусEngУкр 

Алчевський меткомбінат намагається досягти енергонезалежності

23.09.2009

Алчевський металургійний комбінат намагається досягти енергонезалежності шляхом значного зниження споживання природного газу. Про це сьогодні заявив на прес-конференції генеральний директор підприємства Тарас Шевченко.

Як передає корреспондент ЛІГИБізнесІнформ, Т. Шевченко пояснив, що раніше підприємство споживало 60 тисяч кубометрів газу на годину. З них 45 тисяч кубометрів споживав доменний цех на технологію виробництва, 10 тисяч — мартенівський цех, а 5 тисяч кубометрів газу йшло в інші підрозділи комбінату. Разом з тим, Т. Шевченко відмітив, що завдяки введенню до експлуатації конвертерного виробництва, в технології якого не використовується природний газ, а також впровадженню технології пиловугільного палива, споживання газу в доменному цеху скоротилось до 25–27 тисяч кубометрів на годину.

За словами Т. Шевченка, у першому півріччі 2010 року комбінат має намір скоротити споживання газу ще приблизно на 15 тисяч кубометрів. «Це те, що сьогодні дозволяє нам не просто покращити економіку. Ми просто отримуємо енергетичну незалежність у непростій ситуації з природним газом», — підсумував він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Мінпромполітики та Мінекономіки розглядають можливість виключення метпідприємств ВАТ «МК Азовсталь», ВАТ «Алчевський меткомбінат», ВАТ «АрселорМіттал, Кривий Ріг» та ДМК ім. Дзержинського з постанови уряду №925: «Про першорядні заходи по стабілізації ситуації, що склалася у гірничо-металургійному та та хімічному комплексах».

 
«Сьогодні Siemens вже не той, яким він був учора»

Архiв


© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009