ISD
РусEngУкр 

Про компанію

Корпорація «ІСД» заснована у 1995 році і є однією з провідних металургійних компаній України. Корпорація «ІСД» відома як найбільший виробник металургійної промисловості у регіоні Центральної та Східної Європи.

 

Металургійна група корпорації «ІСД» знаходиться у трійці лідерів сталеливарної промисловості України, а також входить до 30 найбільших металургійних компаній світу за версією Міжнародного Інституту Чавуна і Сталі.  

Починаючи бізнес закордоном, корпорація «ІСД» намагається проводити політику відповідно до єдиних стандартів корпоративного управління. Це стосується не тільки технічного оснащення, але й ступені соціальної та екологічної відповідальності, а також співробітництва з інвесторами та партнерами.

На своїх підприємствах корпорація «ІСД» здійснює планомірну інвестиційну політику, спрямовану на їх модернізацію та реконструкцію. Кожен з металургійних активів «ІСД» впроваджує ряд амбіційних програм реконструкції та розширення виробничих  потужностей у сучасній індустрії. У 2007 «ІСД» сягнула піку семирічного інвестиційного плану на своїх підприємствах, вклавши у модернізацію більш 1 мільярду доларів США. Основні інвестиції спрямовані на покращення екологічних показників, енергозбереження, збільшення виробничих потужностей, розширення сортаменту продукції, що виробляється, а також покращення її якості.

 

Міжнародна команда «ІСД» складає понад 40 тисяч працівників.

До складу корпорації «ІСД» входять наступні металургійні активи:

 

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009