ISD
РусEngУкр 

Кар'єра в Корпорації «IСД»

Шановний пошукач!

Якщо Ви бажаєте працювати в одній з найбільших металургійних компаній  Центральної та Східної Європи, Ви ініціативні, професійні та успішні, тоді інформація даного розділу - для Вас.

На підприємствах Групи «ІСД» працюють понад 40 000 людей. Компанія стало  розвивається та забезпечує гідні умови праці для своїх працівників, а це, перш за все:

  • конкурентна заробітна платня;
  • соціальні гарантії у відповідності до діючого законодавства України та законодавств країн присутності підприємств Групи;
  • високий рівень охорони праці та здоров’я;
  • комфортні умови на робочих місцях;
  • широкі можливості для професійної самореалізації.

Ми надаємо рівні можливості для співробітників. Один з найважливіших принципів кадрової політики Компанії — формування сприятливої корпоративної  культури, у якій кожен працівник зможе повною мірою застосувати свої знання, вміння та навички, та максимально ефективно реалізувати свій професійний та творчий потенціал.

Мы цінуємо компетентність нашого персоналу. Інвестуючи на постійній основі в навчання та підготовку своїх співробітників, Компанія створює комфортні умови для вдосконалення їх професійного рівня та можливість вносити гідний вклад в  розвиток бізнесу Корпорації та металургійної промисловості країни.

Ми зацікавлені у залученні талановитих та висококваліфікованих  спеціалістів. Їх успішна кар’єра в Компанії значною мірою буде залежати від  готовності опановувати сучасні підходи до роботи, працювати в команді, демонструвати високі результати та не зупинятися на досягнутому.

Якщо Вам цікава робота в Корпорації «ІСД», будь-ласка, ознайомтесь з нашими вакансіями.

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009