ISD
РусEngУкр 
Модернізація на ЗАТ «IСД–Дунаферр»

Модернізація на ЗАТ «IСД–Дунаферр»

2006 рік

Було завершено реконструкцію доменної печі, вартість складає 10 000 000 €.

 

Було розпочато програму з реабілітації навколишнього середовища вартістю один мільйард форинтів. Програма, у ході якої ЗАТ «ІСД–Дунаферр» проводить рекультивацію раніше забрудненого грунту та грунтових вод на території ТОВ «DBK Kokszoló», було фінансовано з Фонду Регіонального Розвитку Європейського Союзу.

Реконструйовано частину кокосової батареї №3.

2007 рік

Розпочався перший етап значних інвестицій в цеху гарячої прокатки, спрямованих на розширення виробничих потужностей.

Після реконструкції методичних печей та автоматизації прокатного стану відновлено виробництво в цеху гарячої прокатки. Проведено масштабну модернізацію в Лорінцському цеху гарячої прокатки «ІСД–Дунаферр» вартістю біля двох мільйардів форинтів. Програма торкнулася майже всієї технологічної лінії.

2008 рік

Передача устаткування, що відноситься до першого етапу інвестицій в цеху холодної прокатки.

Створено лінію травлення соляною кислотою потужністю 1.6 мільйонів тонн на рік; ділянку відновлення кислоти, яка є необхідною для лінії травлення. Встановлено 1700-міліметровий реверсивний чотиривалковий прокатний стан потужністю 450 000 тонн на рік; обладнання для перевезення гарячокатаних рулонів. Збудовано склад гарячокатаних рулонів.

 

Був завершений найбільший в історії підприємства проект з реконструкції грунту на території коксохімічної фабрики.

Відбулася урочиста передача нового електростатичного пиловловлювального обладнання (промислового електрофільтру) на ділянці підготовки та подрібнення залізної руди, що відноситься до технології доменного цеху.

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009