ISD
РусEngУкр 
Модернізація на ПАТ «ДМКД»

Модернізація на ВАТ «ДМКД»

Реконструкція конвертерного цеху зі спорудженням установки «піч-ковш» №1

Введення в експлуатацію агрегату «піч-ковш», який є одним з найсучасніших засобів позапічного оброблення сталі, дозволяє наступне: успішно виконувати такі технологічні операції як досягнення заданих параметрів сталі за хімскладом та температурою, розширити марочний сортамент сталей для розливки на МБРЗ, підвищити якість та конкурентоздатність металопродукції за рахунок покращення ступеню чистоти сталі за вмістом шкідливих домішок, газів та неметалічних включень. За рахунок перенесення технологічних операцій з обробки сталі з конвертеру на ковшове обладнання скорочується тривалість ведення процесу плавки та підвищується продуктивність конвертеру.

Проект знаходиться в стадії завершення. На промисловому майданчику конвертерного цеху встановлено обладнання агрегату «піч-ковш», поставлене фірмою «Voest Alpine» (Австрія), для позапічного оброблення сталі в 250-тонних сталь-ковшах. В стадії завершення знаходиться спорудження допоміжних енергооб’єктів.

 

Будівництво сортової машини безперервного лиття заготівок №1 зі спорудженням установки «піч-ковш» №2

Введення 7-струмкової МБЛЗ продуктивністю 1,7 млн т на рік литої заготівки квадратного та круглого перетину розмірами від 130 до 210 мм дозволить повністю забезпечити сортопрокатний цех, у тому числі після його реконструювання, литою заготівкою, обминаючи перекат злитків на блюмінгові, що забезпечить зниження витрат металу на прокат та експлуатаційні витрати у прокатному переділі в цілому.

Основне технологічне обладнання комплексу МБЛЗ №1,3 та УПК №2 поставлене фірмою «VAI Pomini» (Австрія).

Комплекс реконструкції сортопрокатного цеху

У найближчі роки передбачається проведення реконструктивних та будівельно-монтажних робіт з установлення нового обладнання середньосортно-арматурного стану 400/200 та арматурно-дротового стану 200 сумарною продуктивністю 1800-1950 тис. т сортового та фасонного прокату, арматури та катанки. Реалізація проекту здійснюється в 2 черги:

  • перша черга: спорудження нагрівальної печі, чорнової та проміжної групи клітей (загальної для двох станів), чистових сортової та бунтової ліній (загальна продуктивність — 1.2 млн.т) при роботі стану 350;
  • друга черга: спорудження нагрівальної печі, другої чорнової та проміжної групи клітей з метою забезпечення автономної роботи двох станів — 400/200 та 200, дообладнання ад’юстажу стану 400/200 (з демонтажем обладнання стану 350).

Виробництво прокату передбачається з безперервнолитої заготівки 160×160 мм з МБЛЗ №1. Поставка основного технологічного обладнання першої черги здійснюється компанією «Danieli» (Італія). Реконструкція дозволить досягти збільшення об’ємів виробництва прокату з 0,7 млн.т/рік (виробнича потужність існуючого стану 350) до 1,8-1,95 млн.т/рік (стани 400/200 та 200), зниження питомих витрат металу з 1,04 до 1,03 при виробництві катанки, розширення сортаменту виробленої прокатної продукції, покращення її якості та підвищення конкурентоздатності. Спорудження нових нагрівальних печей дозволить скоротити викиди забруднюючих речовин до 4,73 т/рік.

Введено в експлуатацію ДП №1-м.

Введено в експлуатацію кисневий блок АКАр-40.

© 2003-2018 Корпорацiя «IСД»

Тел.: +38 (044) 389-41-00
Факс: +38 (044) 389-41-11

 
 
Сайт зроблено
у SKS Design, 2009